W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Godło Rzeczpospolitej Polskiej

Biuletyn Informacji Publicznej Akademia Bialska im. Jana Pawła II

SZP.272.561.2021

Dane zamówienia na Dostawa modeli położniczych zamawianych na potrzeby Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Zamówienie na: Dostawa modeli położniczych zamawianych na potrzeby Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Stan zamówienia: Rozstrzygnięte
Numer sprawy: SZP.272.561.2021
Zamawiający: Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Tryb zamówienia: przetarg nieograniczony
Rodzaj zamówienia: Dostawy
Wartość szacunkowa: Równa lub powyżej równowartości kwoty 214 000 euro
Termin składania ofert: 15.11.2021 10:00

Rozstrzygnięcie:

 

 

Zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający informuję, iż przeznaczył kwotę 188 749,00 zł brutto na sfinansowanie przedmiotu zamówienia.

 

Załączniki:

Załącznik
Wytworzył: Justyna Niewińska
Data wytworzenia: 11.10.2021
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 11.10.2021 09:47
Liczba pobrań: 160
Załącznik
Wytworzył: Justyna Niewińska
Data wytworzenia: 11.10.2021
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 11.10.2021 09:48
Liczba pobrań: 144
JEDZ . Plik w formacie: zip . Rozmiar pliku: 84 kB
Plik w formacie zip 84 kB
Załącznik
Wytworzył: Justyna Niewińska
Data wytworzenia: 11.10.2021
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 11.10.2021 09:48
Liczba pobrań: 135
Załącznik
Wytworzył: Justyna Niewińska
Data wytworzenia: 15.10.2021
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 15.10.2021 08:19
Liczba pobrań: 151
Załącznik
Wytworzył: Justyna Niewińska
Data wytworzenia: 15.10.2021
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 15.10.2021 08:20
Liczba pobrań: 160
Załącznik
Wytworzył: Justyna Niewińska
Data wytworzenia: 27.10.2021
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 27.10.2021 13:20
Liczba pobrań: 136
Załącznik
Wytworzył: Justyna Niewińska
Data wytworzenia: 27.10.2021
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 27.10.2021 13:20
Liczba pobrań: 149
Załącznik
Wytworzył: Magda Kalinowska
Data wytworzenia: 15.11.2021
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 15.11.2021 10:53
Liczba pobrań: 138
Załącznik
Wytworzył: Jerzy Nitychoruk
Data wytworzenia: 22.11.2021
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 22.11.2021 09:41
Liczba pobrań: 133
Metryczka
Wytworzył: Justyna Niewińska
Data wytworzenia: 11.10.2021
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 11.10.2021 09:16
Ostatnio zaktualizował: Magda Kalinowska
Data ostatniej aktualizacji: 22.11.2021 09:42
Liczba wyświetleń: 362