W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Godło Rzeczpospolitej Polskiej

Biuletyn Informacji Publicznej Akademia Bialska im. Jana Pawła II

SZP.272.300.2021

Dane zamówienia na Dostawa wyposażenia Pracowni Fizjologii Wysiłku Fizycznego zamawianego na potrzeby projektu „Dydaktyczna Inicjatywa Doskonałości”
Zamówienie na: Dostawa wyposażenia Pracowni Fizjologii Wysiłku Fizycznego zamawianego na potrzeby projektu „Dydaktyczna Inicjatywa Doskonałości”
Stan zamówienia: Rozstrzygnięte
Numer sprawy: SZP.272.300.2021
Zamawiający: Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Tryb zamówienia: przetarg nieograniczony
Rodzaj zamówienia: Dostawy
Wartość szacunkowa: Równa lub powyżej równowartości kwoty 214 000 euro
Termin składania ofert: 17.08.2021 10:00

Rozstrzygnięcie:

 

 

 

Zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający informuję, iż przeznaczył kwotę 62 796,54 zł brutto na sfinansowanie przedmiotu zamówienia.

 

Załączniki:

Załącznik
Wytworzył: Justyna Niewińska
Data wytworzenia: 16.07.2021
Opublikował w BIP: Rafał Olczuk
Data opublikowania: 16.07.2021 18:54
Liczba pobrań: 158
Załącznik
Wytworzył: Justyna Niewińska
Data wytworzenia: 16.07.2021
Opublikował w BIP: Rafał Olczuk
Data opublikowania: 16.07.2021 18:55
Liczba pobrań: 187
Załącznik
Wytworzył: Justyna Niewińska
Data wytworzenia: 16.07.2021
Opublikował w BIP: Rafał Olczuk
Data opublikowania: 16.07.2021 18:57
Liczba pobrań: 184
Załącznik
Wytworzył: Justyna Niewińska
Data wytworzenia: 16.07.2021
Opublikował w BIP: Rafał Olczuk
Data opublikowania: 16.07.2021 19:00
Liczba pobrań: 154
Załącznik
Wytworzył: Jerzy Nitychoruk
Data wytworzenia: 03.08.2021
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 03.08.2021 15:27
Liczba pobrań: 111
Załącznik
Wytworzył: Magda Kalinowska
Data wytworzenia: 17.08.2021
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 17.08.2021 11:37
Liczba pobrań: 129
Załącznik
Wytworzył: Tomasz Grudniewski
Data wytworzenia: 19.08.2021
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 19.08.2021 14:56
Liczba pobrań: 138
Metryczka
Wytworzył: Justyna Niewińska
Data wytworzenia: 16.07.2021
Opublikował w BIP: Rafał Olczuk
Data opublikowania: 16.07.2021 18:52
Ostatnio zaktualizował: Magda Kalinowska
Data ostatniej aktualizacji: 19.08.2021 14:56
Liczba wyświetleń: 483