W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Godło Rzeczpospolitej Polskiej

Biuletyn Informacji Publicznej Akademia Bialska im. Jana Pawła II

Dostawa klastra wirtualizacyjnego wraz z systemem kopii zapasowych zamawianego na potrzeby realizowanego przez PSW im Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej projektu Stawiamy na Rozwój Zintegrowany

Dane zamówienia na Dostawa klastra wirtualizacyjnego wraz z systemem kopii zapasowych zamawianego na potrzeby realizowanego przez PSW im Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej projektu Stawiamy na Rozwój Zintegrowany
Zamówienie na: Dostawa klastra wirtualizacyjnego wraz z systemem kopii zapasowych zamawianego na potrzeby realizowanego przez PSW im Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej projektu Stawiamy na Rozwój Zintegrowany
Stan zamówienia: Rozstrzygnięte
Numer sprawy: SZP-232-669/PN/2019
Zamawiający: Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, ul. Sidorska 95/97, 21-500 Biała Podlaska
Tryb zamówienia: przetarg nieograniczony
Wartość szacunkowa: Równa lub powyżej równowartości 211 00 euro
Termin składania ofert: 05.12.2019 09:00

Rozstrzygnięcie:

Rozstrzygnięto

Załączniki:

Załącznik
Opublikował w BIP:
Data opublikowania: 04.11.2019 21:22
Liczba pobrań: 159
Załącznik
Opublikował w BIP:
Data opublikowania: 08.11.2019 13:10
Liczba pobrań: 239
Załącznik
Opublikował w BIP:
Data opublikowania: 14.11.2019 23:46
Liczba pobrań: 135
Załącznik
Opublikował w BIP:
Data opublikowania: 14.11.2019 23:46
Liczba pobrań: 238
Załącznik
Opublikował w BIP:
Data opublikowania: 14.11.2019 23:52
Liczba pobrań: 153
Załącznik
Opublikował w BIP:
Data opublikowania: 29.11.2019 14:41
Liczba pobrań: 130
Załącznik
Opublikował w BIP:
Data opublikowania: 29.11.2019 14:42
Liczba pobrań: 140
Załącznik
Opublikował w BIP:
Data opublikowania: 29.11.2019 23:47
Liczba pobrań: 148
Załącznik
Opublikował w BIP:
Data opublikowania: 29.11.2019 23:48
Liczba pobrań: 173
Załącznik
Opublikował w BIP:
Data opublikowania: 05.12.2019 12:51
Liczba pobrań: 165
Załącznik
Opublikował w BIP:
Data opublikowania: 03.01.2020 19:37
Liczba pobrań: 147
Metryczka
Wytworzył: Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, ul. Sidorska 95/97, 21-500 Biała Podlaska
Data wytworzenia: 04.11.2019
Opublikował w BIP:
Data opublikowania: 04.11.2019 21:24
Ostatnio zaktualizował:
Data ostatniej aktualizacji: 03.01.2020 19:37
Liczba wyświetleń: 820