W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Godło Rzeczpospolitej Polskiej

Biuletyn Informacji Publicznej Akademia Bialska im. Jana Pawła II

SZP.272.710.2020

Dane zamówienia na Dostawa urządzeń komputerowych zamawianych na potrzeby Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Zamówienie na: Dostawa urządzeń komputerowych zamawianych na potrzeby Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Stan zamówienia: Rozstrzygnięte
Numer sprawy: SZP.272.710.2020
Zamawiający: Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Tryb zamówienia: przetarg nieograniczony
Wartość szacunkowa: Poniżej 214 000 euro
Termin składania ofert: 15.01.2021 09:00

Rozstrzygnięcie:

 

 

 

 

Załączniki:

Załącznik
Wytworzył: Jerzy Nitychoruk
Data wytworzenia: 31.12.2020
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 31.12.2020 13:06
Liczba pobrań: 216
Załącznik
Wytworzył: Jerzy Nitychoruk
Data wytworzenia: 31.12.2020
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 31.12.2020 13:07
Liczba pobrań: 305
Załącznik
Wytworzył: Ewelina Niźnikowska
Data wytworzenia: 11.01.2021
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 11.01.2021 15:09
Liczba pobrań: 211
Załącznik
Wytworzył: Magda Kalinowska
Data wytworzenia: 11.01.2021
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 11.01.2021 15:10
Liczba pobrań: 191
Załącznik
Wytworzył: Magda Kalinowska
Data wytworzenia: 15.01.2021
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 15.01.2021 12:59
Liczba pobrań: 199
Załącznik
Wytworzył: Jerzy Nitychoruk
Data wytworzenia: 15.01.2021
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 15.01.2021 13:20
Liczba pobrań: 178
Metryczka
Wytworzył: Jerzy Nitychoruk
Data wytworzenia: 31.12.2020
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 31.12.2020 13:08
Ostatnio zaktualizował: Magda Kalinowska
Data ostatniej aktualizacji: 15.01.2021 13:20
Liczba wyświetleń: 580