W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Godło Rzeczpospolitej Polskiej

Biuletyn Informacji Publicznej Akademia Bialska im. Jana Pawła II

SZP.272.528.2020

Dane zamówienia na Dostawa teczek ofertowych zamawianych na potrzeby Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Zamówienie na: Dostawa teczek ofertowych zamawianych na potrzeby Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Stan zamówienia: Rozstrzygnięte
Numer sprawy: SZP.272.528.2020
Zamawiający: Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Tryb zamówienia: przetarg nieograniczony
Rodzaj zamówienia: Dostawy
Wartość szacunkowa: Poniżej 214 000 euro
Termin składania ofert: 15.09.2020 12:00

Rozstrzygnięcie:

 

 

 

Załączniki:

Załącznik
Wytworzył: Jerzy Nitychoruk
Data wytworzenia: 07.09.2020
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 07.09.2020 14:59
Liczba pobrań: 170
Załącznik
Wytworzył: Jerzy Nitychoruk
Data wytworzenia: 07.09.2020
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 07.09.2020 14:59
Liczba pobrań: 195
Załącznik
Wytworzył: Jerzy Nitychoruk
Data wytworzenia: 15.09.2020
Opublikował w BIP: Maciej Kubiński
Data opublikowania: 15.09.2020 13:33
Liczba pobrań: 156
Załącznik
Wytworzył: Jerzy Nitychoruk
Data wytworzenia: 24.09.2020
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 24.09.2020 12:02
Liczba pobrań: 146
Metryczka
Wytworzył: Jerzy Nitychoruk
Data wytworzenia: 07.09.2020
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 07.09.2020 14:59
Ostatnio zaktualizował: Magda Kalinowska
Data ostatniej aktualizacji: 24.09.2020 12:02
Liczba wyświetleń: 377