W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Godło Rzeczpospolitej Polskiej

Biuletyn Informacji Publicznej Akademia Bialska im. Jana Pawła II

SZP.272.410.2020

Dane zamówienia na Dostawa wyposażenia pracowni Ratownictwa medycznego Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Zamówienie na: Dostawa wyposażenia pracowni Ratownictwa medycznego Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Stan zamówienia: Rozstrzygnięte
Numer sprawy: SZP.272.410.2020
Zamawiający: Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Tryb zamówienia: przetarg nieograniczony
Rodzaj zamówienia: Dostawy
Wartość szacunkowa: Poniżej 214 000 euro
Termin składania ofert: 21.08.2020 12:00

Rozstrzygnięcie:

 

 

 

Załączniki:

Załącznik
Wytworzył: Tomasz Grudniewski
Data wytworzenia: 10.08.2020
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 10.08.2020 14:52
Liczba pobrań: 167
Załącznik
Wytworzył: Tomasz Grudniewski
Data wytworzenia: 10.08.2020
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 10.08.2020 14:52
Liczba pobrań: 231
Załącznik
Wytworzył: Jerzy Nitychoruk
Data wytworzenia: 18.08.2020
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 18.08.2020 11:30
Liczba pobrań: 141
Załącznik
Wytworzył: Jerzy Nitychoruk
Data wytworzenia: 18.08.2020
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 18.08.2020 11:30
Liczba pobrań: 134
Załącznik
Wytworzył: Jerzy Nitychoruk
Data wytworzenia: 18.08.2020
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 18.08.2020 13:43
Liczba pobrań: 156
Załącznik
Wytworzył: Jerzy Nitychoruk
Data wytworzenia: 18.08.2020
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 18.08.2020 13:43
Liczba pobrań: 190
Załącznik
Wytworzył: Jerzy Nitychoruk
Data wytworzenia: 18.08.2020
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 18.08.2020 15:26
Liczba pobrań: 154
Załącznik
Wytworzył: Magda Kalinowska
Data wytworzenia: 21.08.2020
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 21.08.2020 12:56
Liczba pobrań: 157
Załącznik
Wytworzył: Jerzy Nitychoruk
Data wytworzenia: 25.08.2020
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 25.08.2020 15:29
Liczba pobrań: 161
Metryczka
Wytworzył: Tomasz Grudniewski
Data wytworzenia: 10.08.2020
Opublikował w BIP: Magda Kalinowska
Data opublikowania: 10.08.2020 14:52
Ostatnio zaktualizował: Magda Kalinowska
Data ostatniej aktualizacji: 25.08.2020 15:29
Liczba wyświetleń: 479