W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Godło Rzeczpospolitej Polskiej

Biuletyn Informacji Publicznej Akademia Bialska im. Jana Pawła II

Dostawa wyposażenia pracowni wysokiej wiarygodności Emergency zamawianego na potrzeby Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej

Dane zamówienia na Dostawa wyposażenia pracowni wysokiej wiarygodności Emergency zamawianego na potrzeby Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Zamówienie na: Dostawa wyposażenia pracowni wysokiej wiarygodności Emergency zamawianego na potrzeby Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Stan zamówienia: Rozstrzygnięte
Numer sprawy: SZP-232-160/PN/2019
Zamawiający: Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, ul. Sidorska 95/97, 21-500 Biała Podlaska
Tryb zamówienia: przetarg nieograniczony
Wartość szacunkowa: Poniżej 221 000 euro
Termin składania ofert: 15.03.2019 12:00

Rozstrzygnięcie:

Rozstrzygnięto

Załączniki:

Załącznik
Opublikował w BIP:
Data opublikowania: 07.03.2019 22:54
Liczba pobrań: 124
Załącznik
Opublikował w BIP:
Data opublikowania: 07.03.2019 22:55
Liczba pobrań: 116
Załącznik
Opublikował w BIP:
Data opublikowania: 18.03.2019 10:33
Liczba pobrań: 112
Załącznik
Opublikował w BIP:
Data opublikowania: 18.03.2019 12:45
Liczba pobrań: 107
Metryczka
Wytworzył: Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, ul. Sidorska 95/97, 21-500 Biała Podlaska
Data wytworzenia: 07.03.2019
Opublikował w BIP:
Data opublikowania: 07.03.2019 22:54
Ostatnio zaktualizował:
Data ostatniej aktualizacji: 18.03.2019 12:43
Liczba wyświetleń: 272